Facebook Gardette Twitter Gardette Google+ Gardette LinkedIn Gardette Viadeo GardetteYükleniyor...
1
Ürününüzü seçin
2
Fiyat teklifinizin e-mail yoluyla ulaşması
3
Siparişinizin onaylanması

Hizmetlerimiz

SÜREÇ BOYUNCA KALİTE VE HİZMET

Bizim kalite politikamız süreklilik üzerine kuruludur.

Diğer departmanlardan bağımsız denetim organları tarafından denetlenen Kalite Departmanımız, şirket içerisinde ayrı ve öncelikli bir konuma sahiptir.  Yönetim ekibimiz ve tüm çalışanlarımız “Toplam Kalite “  hedefine uygun olarak eğitilmiştir ve  bu duyarlılıkla  hizmet vermeye odaklanmıştır.

 

Sizlere en iyi hizmeti sağlayabilmek için  sürekli olarak hizmetindeyiz ve isteklerinize en kısa sürede yanıt vermeye çalışıyoruz. 
Taleplerinizi karşılama, sorunlarınıza çözüm bulma ya da özel taleplerinizi karşılama...

ERP ile çalışan üretim yönetimi departmanımızdan « hızlı « imalat atölyemize kadar bütün ekiplerimiz özel taleplerinize ve acil isteklerinize yanıt vermek üzere çalışmaktadır. Siparişlerinize hızlı yanıt verebilmek adına stoklarımızda sürekli olarak ürün tutabilmekteyiz. Aynı zamanda üretim  süreci esnasında herhangi bir problem yaşamamak adına yedek üretim planlarımız da bulunmaktadır.

 

KALİTE VE MÜMKÜN OLABİLECEK EN GENİŞ ÜRÜN GAMI İÇİN ÜRETİM

Hangi malzemeye , işleme,kaplamaya  ya da boyuta ihtiyacınız olursa olsun , her türlü talebinize yanıt verebilecek durumdayız.

Dinamik ve her daim üretime hazır üretim anlayışımız sayesinde 60 makineden oluşan makine parkımız ile aynı anda 1000 talebi karşılayabilirken, aynı zamanda ERP sistemi ile desteklediğimiz üretim yönetimimizle 18000 kapasiteli ürün gamımızı stoklarımızda bulundurabilmekteyiz. Öte yandan bu üretim anlayışımız sayesinde« Toplam Kalite » politikamızdan ödün vermeden  ayda yaklaşık 5 milyon parça üretimi gerçekleştirebiliyoruz.

Sözleşmeye bağlı olmayan fotoğraflar